• Вы находитесь здесь:

• До уваги випускників

Важливі новини від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти

Повідомлямо вам, що Український центр оцінювання якості освіти підготував "Поради батькам wym-1639736333865. Ви знайдете відповіді на такі запитання: 1) Чи є ДПА тим самим, що й ЗНО? 2) Які предмети треба проходити на ДПА, а які - на ЗНО? 3) Яким буде тест із математики у2022році? 4) Українська мова чи українська мова і література: який тест вибрати?

Допоможіть своїй доньці/своєму синові визначитися з предметами ЗНО/ДПА

Крім того, 21 грудня2021року о 15.00 відбудеться онлайн-зустріч з експерткою Українського центру оцінювання якості освіти Ларисою Кремінською на YouTube-каналі щодо особливостей ЗНО-2022з фізики. Три наступні наші зустрічі наживо будуть присвячені географії - 22 грудня, біології - 23 грудня та хімії - 28 грудня.

До 10:00 20грудня2021року всі охочі можуть поставити запитання. Більш детально з інформацією можна ознайомитися за посиланням wym-1639736405225

ЗНО-2022: Щодо проведення квесту

З метою інформування освітян, учнів, батьків з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, пробного ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти з 25 листопада розпочав розміщення серії озвучених презентацій на youtube каналі ДРЦОЯО - wym-1639737058355
Вже розміщено серію відеороликів: "Особливості ЗНО-2022 року", "Особливості Пробного ЗНО-2022", "Особливості ЗНО з української мови і літератури та української мови", "Особливості ЗНО з математики". До 22 грудня на youtube каналі в повному обсязі буде розміщено інформацію щодо умов реєстрації й участі в пробному ЗНО 2022 року.
Сучасна молодь дуже активно користується інтернет-ресурсами, тому, будь ласка, запропонуйте їм стати підписниками наших соціальних мереж, перейти на які можна із сайту Донецького wym-1639737180312

До уваги випускників 2022 року!

Одним з найважливіших виборів, який кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії. Відділ поліції № 3 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області пропонує для вступу на навчання заклади вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України:
- Харківський Національний університет внутрішніх справ,
- Луганський державний університет внутрішніх справ,
- Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ,
- Одеський державний університет внутрішніх справ,
- Національна академія внутрішніх справ,
- Львівський державний університет внутрішніх справ.
Перевагами навчання у вищих навчальних закладах МВС України є:
1. навчання здійснюється за державним замовленням (бюджетна форма навчання),
2. викладання дисциплін здійснюється на високому рівні педагогічним складом з досвідом роботи,
3. після закінчення навчальних закладів, випускники обов'язково працевлаштовуються,
4. проживання у сучасних гуртожитках, харчування та забезпечення форменим одягом - безкоштовне,
5. проходження практики та стажування здійснюється в підрозділах Національної поліції України,
6. можливість продовжити навчання в магістратурі, ад'юнктурі, аспірантурі, докторантурі.
Для навчання запрошуються випускників загальноосвітніх та професійно-технічних закладів, які отримали повну загальну середню освіту, віком до 25 років.
Вступ до закладів вищої освіти МВС України проводиться тільки по направленню територіального відділу поліції. Тому, бажаючим вступити у 2022 році до закладів вищої системи МВС України необхідно протягом грудня 2021 року - квітня 2022 року звернутися до сектору кадрового забезпечення відділу поліції № 3 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області, що знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. Д.І.Менделєєва, 71. Довідки за телефоном: 095-376-72-70.

До уваги випускників 2021 року

Лисичанський ВП ГУНП в Луганській області пропонує для вступу на навчання вищі навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України:
- Харківський Національний університет внутрішніх справ,
- Луганський державний університет внутрішніх справ,
- Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ,
- Одеський державний університет внутрішніх справ,
- Національна академія внутрішніх справ,
- Львівський державний університет внутрішніх справ.
Перевагами навчання у вищих навчальних закладах МВС України є:
1. навчання здійснюється за державним замовленням (бюджетна форма навчання),
3. після закінчення навчальних закладів, випускники обов’язково працевлаштовуються,
6. можливість продовжити навчання в магістратурі, ад’юнктурі, аспірантурі, докторантурі.

Вступ до вищих навчальних закладів МВС України проводиться тільки по направленню територіального відділу поліції. Тому, бажаючим вступити у 2021 році до вищих навчальних закладів системи МВС України необхідно протягом грудня 2020 року – лютого 2021 року звернутися до сектору кадрового забезпечення Лисичанського відділу поліції, що знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. Д.І.Менделєєва, 71. Довідки за телефоном: 095-376-72-70».

/Files/images/zno1.jpg

Кол-во просмотров: 1600