Зміни в ЗАКОНІ УКРАЇНИ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення»

Шановні батьки, інформуємо про зміни в ЗАКОНІ УКРАЇНИ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення».

Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченогочастиною першоюцієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Штрафи за куріння в недозволеному місці стягуються у розмірі від 51 до 340 гривень. Палити дозволяється лише в спеціально відведених місцях. Це можуть бути «курилки» на вулиці, або в приміщеннях зі спеціальним обладнанням і з хорошою вентиляцією.
Закон встановлює заборону на куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів в громадських та інших місцях, а саме: у ліфтах; у приміщеннях та на території медичних закладів; у приміщеннях та на території навчальних закладів; на дитячих майданчиках; у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд; у під’їздах житлових будинків; у підземних переходах; у транспорті загального користування; у приміщеннях закладів ресторанного господарства; у приміщеннях об’єктів культурного призначення; у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ; на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.
Крім цього закон встановлює заборону і на куріння: у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності; у приміщеннях готелів; у приміщеннях гуртожитків; в аеропортах та на вокзалах.
За дане порушення статті 175 передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, якщо людина перший раз була притягнута за це порушення, на неї складається адміністративний протокол і стягується штраф від 3-х до 10 мінімальних неоподатковуваних податків, від 51 до 170 гривень. Вдруге порушнику доведеться заплатити набагато більше – від 100 до 340 гривень.

Просимо Вас провести бесіду з дітьми.

У бібліотеці гімназії діє інформаційна полиця "Виховання дітей в сім'ї".

/Files/images/DSCN5684.JPG

Объявление!

Библиотека гимназии получила новые учебники для 7-го класса.

Русский язык;

Литература;

Украинская литература;

История Украины;

Всемирная история;

Физика;

Химия;

Алгебра;

Геометрия;

География;

Биология;

Французский язык;

Английский язык.

Уважаемые родители, педагогический коллектив гимназии выражает Вам свою признательность и говорим огромное человеческое «СПАСИБО» за Ваше участие в воспитании Вашего ребёнка и жизни гимназии. Успех человека, безусловно, заслуга его самых близких людей с незаметными, на первый взгляд, ежедневными усилиями, трудом, терпением и ответственностью. Благодарим Вас за творческий подход и активную жизненную позицию.

От всей души желаем Вам крепкого здоровья, счастья и благополучия! Выражаем надежду на то, что Ваша созидательная деятельность на благо нашей гимназии будет продолжаться и в дальнейшем!!!

/Files/images/DSCN0920.JPG/Files/images/DSCN0921.JPG/Files/images/DSC06539.JPG/Files/images/DSC06542.JPG

Кол-во просмотров: 1955

Предыдущая Апрель 2024 Следующая