• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Методичні рекомендації "На допомогу педагогу"

Методичні рекомендації "На допомогу педагогу"

1. Матеріали Серпневої конференції -2019 МОН України «Візія реформування Української освіти, виклики майбутнього»

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/konferenciyi/serpneva-konferenciya-2019

2. Матеріали секції «Педагогіка партнерства» Серпневої конференції – 2019 МОН України

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/konferenciyi/serpneva-konferenciya-2019/sekciya-pedagogika-partnerstva

3. Матеріали МОН України «Ціннісні орієнтири сучасної української школи». Збірка, 2019 р.

https://mon.gov.ua/storage/app/media/Serpneva%20conferentcia/2019/Presentasia-Roman-Stesichin.pdf

4. Матеріали МОН України «Абетка директора школи». Збірка, 2019 р.

https://mon.gov.ua/storage/app/media/Serpneva%20conferentcia/2019/posibniki/abetka%20dlya%20directora.pdf

5. Програма «Нова українська школа» у поступі до цінностей», яка розглянута та затверджена Вченими Радами Інституту проблем виховання (протокол № 6 від 02 липня 2018 року) та Інституту модернізації змісту освіти (протокол № 7 від 26 вересня 2018 року)

https://ipv.org.ua/prohrama-nova-ukrainska-shkola/

6. Методичні матеріали Українського інституту національної пам'яті (Матеріали для планування виховної роботи з національно-патріотичного напрямку)

https://www.memory.gov.ua/methodic-materials.h

7. Посібники Українського інституту національної пам’яті

https://www.historyua.com/2019/07/17/posibnyky-ukrayinskogo-instytutu-natsionalnoyi-pam-yati-shvalyly-dlya-vykorystannya-u-shkolah/

8. Навчальні - програми з позашкільної освіти військово-патріотичного напряму

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/viyskovo-patriotichniy-napryam/

9. Банк даних досвіду виховної роботи

(https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/bank-dosvidu-vihovnoyi-roboti/

10. Пам'ятні дати 2019 -2020 навчального року

https://www.dilovamova.com/index.php?page=142&calendar=memory

Метою методичної роботи в гімназії є зростання рівня педагогічної майстерності як кожного вчителя, так і педагогічного колективу в цілому.
Завданнями методичної служби гімназії є підвищення рівня педагогічної компетентності педагогів; надання дійової допомоги вчителям, класним керівникам у розвитку їх майстерності як комплексу професійних якостей для створення оптимальних умов всебічного розвитку учнів у сучасній школі. Курирує цю сферу діяльності заступник директора з методичної роботи В.І. Сидоренко.

/Files/images/metod1.png

/Files/images/metod2.png/Files/images/metod6.png

/Files/images/metod3.png

/Files/images/metod4.png

Однією з найефективніших форм роботи є методичні об’єднання. Вони допомагають педагогам у підвищенні педагогічної майстерності шляхом удосконалення кваліфікації, вивчення педагогічного досвіду та впровадження інноваційних технологій з предмету. Кожен вчитель гімназії вирішує конкретну педагогічну проблему, аналізуючи систему своєї діяльності. Моніторинг діяльності методичних об’єднань визначається відповідними показниками та критеріями, шляхом вивчення ефективності методичної роботи. Здійснюється аналіз змісту та форм роботи, планів методичних об’єднань, проводяться співбесіди з учителями, відвідування уроків та позакласних заходів, вивчення психологічного клімату педагогічного колективу, аналіз шкільної документації. За результатами аналізу діяльності видаються накази, планується корегування методичної роботи.
Вищою формою колективної методичної роботи вчителів є педагогічна рада, яка є творчою лабораторією, що досліджує і націлює педколектив на піднесення якості й ефективності навчально-виховного процесу, стимулює розвиток творчого потенціалу кожного вчителя, зростання його професійної майстерності, сприяє демократизації управління. У гімназії стало традицією під час підготовки до педради створювати творчі групи та використовувати нетрадиційні форми проведення тематичних педрад: семінар-практикум, круглий стіл, педрада-роздум та інші.
Методична робота в гімназії базується на досягненнях сучасної педагогічної науки та практики, спрямована на формування професійної компетентності кожного вчителя та сприяє підвищенню рівня ефективності та результативності навчально-виховного процесу.
Кол-во просмотров: 2386

Новости

Календарь

Предыдущая Июнь 2022 Следующая
ПВСЧПСВ
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930